by

Firmowa strona www

Kiedy dana osoba decyduje się na stworzenie swojej własnej strony internetowej, musi wiedzieć, że czeka ja sporo pracy. Najpierw, oczywiście, musi zająć się stroną samą w sobie. Zadecydować jak będzie wyglądała, jakie informacje się na niej znajda i dla kogo będzie przeznaczona. Kiedy już wszystko jest gotowe, należy, a bynajmniej dobrze byłoby, dodać swoją stronę do katalogi stron. Katalogowanie stron, służy chociażby zdobywaniu linków do pozycjonowanej strony, jak również ma bardzo duży wpływ na pozycję strony we wszelkich wyszukiwarkach internetowych.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Dlatego też, katalogi, katalogowanie i pozycjonowanie stron internetowych jest dość istotne, jeśli chcemy, aby nasza witryna była popularna, łatwa do odnalezienia. W sieci z dnia na dzień pojawia się mnóstwo nowych linków i adresów, tak więc musimy zadbać o naszą własną stronę internetową, aby przynosiła zadowalające efekty, a co najważniejsze, była skutecznym źródłem informacji dla innych, a dla nas, co oczywiste, dobrym źródłem dochodu.

1 komentarz


  1. // Odpowiedz

    Każda firma powinna posiadać własną stronę internetową. Koszt utrzymania strony firmowej to około 50 zł domena i 100 zł konto hostingowe rocznie. Najdroższy jest skrypt chociaż można znaleźć darmowe CMSy. Nie należy zapomnieć o promocji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *