by

Internetowa reklama

Założenie strony internetowej w tych czasach nie jest kłopotliwe ani też nie trwa długo. Stwierdzić nawet można, że jest to tylko formalnością, ale sama witryna wymaga także zareklamowania jej w społeczności Internautów. Warto obwieścić wirtualnemu światu, że powstało coś nowego, atrakcyjnego i interesującego zarazem. Kiedyś promocja wymagała sporych inwestycji. Teraz jednak jest prosta i tania, a sposobem na nią są katalogi.

Zdjęcie znalezione na stronie Flickr.com

Dodawanie linków do katalogów stron WWW nie sprawi nikomu problemów. Nie zabierze też dużo czasu. Trzeba jednak pamiętać, że im większa ilość linków, tym pozycja strony w rankingu jest wyższa. Takie katalogi nie sprawią trudności nawet internetowemu amatorowi, a tym bardziej wprawionemu internaucie. Jednak w razie kłopotów zawsze może poprosić o pomoc specjalistów, a i to będzie dla niego dobrym rozwiązaniem. Zarabianie przez Internet jest w tych czasach popularne i przede wszystkim opłacalne. Nikt bowiem nie musi wykładać na początku sporo pieniędzy na reklamę czy inne internetowe akcje promocyjne.

1 komentarz


  1. // Odpowiedz

    Założenie strony internetowej nie jest kłopotliwe. To prawda. Jednak promocja strony internetowej do inna bajka. Trzeba dużo wiedzy posiadać, aby dobrze promować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *